Niepubliczna szkoła językowa

Pierwszą ścieżkę edukacji, czyli podstawówkę dla swojego dziecka wybierają jego opiekunowie. Warto, aby była to szkoła językowa, dzięki której niezwykle chłonny umysł przyswoi wiele cennych umiejętności, w tym przede wszystkim posługiwania się aż dwoma językami obcymi. Placówka Creatio w gminie Czosnów to miejsce, do którego przyjeżdżają również uczniowie z Nowego Dworu Mazowieckiego, aby właśnie tu pobierać pierwsze, ale najbardziej rozwojowe lekcje!

Jak działa prywatna podstawówka Creatio?

Jesteśmy niepubliczną placówką szkoły podstawowej, która już od wczesnoszkolnego etapu kształtuje młode umysły, aby były żądne wiedzy i rozwijały swoje umiejętności, pasje, ale również kontakty rówieśnicze. To nie tylko szkoła języka angielskiego, ale również miejsce, w którym realizowane są podstawy programowe zgodne z wytycznymi MEN – ale w szerokim zakresie i z mnóstwem zajęć pozalekcyjnych. Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach, dzięki którym język angielski czy biologia nie mają przed uczniami żadnych tajemnic. Dużo czasu spędzamy również na świeżym powietrzu, dbając także o fizyczny rozwój dzieci!

Gdzie mieści się nasza prywatna szkoła?

Naszą siedzibą są Kaliszki w powiecie nowodworskim, jednak wielu naszych uczniów przybywa na lekcje spoza tej miejscowości. Nowy Dwór Mazowiecki to jedno z miast, z którego rodzice bardzo chętnie przywożą swoje pociechy na zajęcia, nie tylko z języka angielskiego, aby mieć pewność, że spędzą tu czas w pożyteczny sposób. Okoliczni mieszkańcy coraz chętniej zapisują do nas swoje dzieci, ponieważ wiedzą, że edukacja w nowoczesnej, wszechstronnie rozwijającej placówce, jaką jest podstawowa szkoła języka angielskiego, przyniesie profity w przyszłości.

Szkoła języka angielskiego i hiszpańskiego – Twój wkład w edukację dziecka!

Nie boimy się przełamywać schematów – dlatego poza podstawą programową obowiązkową dla każdego ucznia, dajemy dużo więcej możliwości rozwoju. Prywatna podstawowa szkoła językowa naucza aż dwóch języków – angielskiego i hiszpańskiego, którymi posługuje się obecnie większość ludności na świecie. Oznacza to, że zanim Twoje dziecko zakończy edukację, będzie umiało posługiwać się w stopniu komunikatywnym nimi obydwoma! Prywatna podstawówka językowa umożliwi mu start w dorosłe życie z opcją robienia międzynarodowej kariery oraz swobodnego podróżowania i nawiązywania przyjaźni na całym świecie. To brzmi jak marzenie – a jest całkowicie osiągalne!

Szkoła podstawowa, która wychodzi poza ramy!

Chcemy, aby dzieci, które trafiają do prywatnej podstawówki Creatio z Czosnowa (gmina), Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic naprawdę lubiły tutaj przebywać i chętnie tu wracały. Dlatego organizujemy dużo aktywności tematycznych w salach lekcyjnych, ale również na świeżym powietrzu, dzięki czemu zaznajamiamy młodzież z pojęciami ekologii czy ochrony środowiska, a także przyrody. Szkoła językowa niedaleko Dworu Mazowieckiego nie skupia się jedynie na nauce tego przedmiotu, ale również na rozwijaniu pasji. Indywidualnie podchodzimy do każdego ucznia, aby wiedzieć, co go interesuje i pomagać mu w dążeniu do własnych celów – na przykład do szlifowania języka angielskiego do perfekcji!

Dlaczego warto postawić na Creatio?

Jeśli zamieszkujesz Nowy Dwór Mazowiecki lub inne miejscowości powiatu nowodworskiego, zapisz swoje dziecko do Creatio! Skorzystaj z możliwości, jakie daje mu nauka od podstaw języka angielskiego w prywatnej podstawówce. W wieku wczesnoszkolnym uczniowie mają bardzo plastyczne, chłonne umysły, które fantastycznie przyswajają nową wiedzę. Język angielski, hiszpański, ale również inne przedmioty przedstawione w kreatywny, ciekawy sposób przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii z pewnością wyzwolą w nim odwagę, aby zacząć wykorzystywać nabyte umiejętności w sposób praktyczny. Prywatna szkoła językowa to doskonały wybór w czasach, gdy wszędzie trzeba znać ten język!

Niepubliczna językowa szkoła podstawowa – dla miłośników geografii

Twoje dziecko uwielbia jeździć palcem po mapie, oglądać filmy przyrodnicze i marzy o tym, by w przyszłości mieszkać za granicą? W takim razie niepubliczna szkoła języka angielskiego Creatio może być dla niego wspaniałym sposobem na realizację swoich pragnień! Pamiętaj, że języki obce to wiedza, która nie wyparuje wraz z zakończeniem szkoły – posługując się nimi na żywo, można opanować je do perfekcji! Niepubliczna językowa szkoła podstawowa umożliwia szlifowanie słownictwa i gramatyki niezbędnych do praktycznego wykorzystania – w tym również do pracy w bardziej wymagających zawodach. Wszystko to dzięki indywidualnemu podejściu naszych pedagogów do każdego ucznia!