Radosnej Wielkanocy!

Z okazji Wielkanocy życzymy wszystkim, aby ten świąteczny czas przyniósł im wiele szczęścia i radości z przebywania z bliskimi. Cieszcie się wspólnymi chwilami, odpoczywajcie, spełniajcie marzenia i nabierzcie dużo energii do czekających Was wyzwań!

więcej

Radosnych Świąt dla wszystkich

Zbliża się Boże Narodzenie i Nowy Rok. To czas, który chcemy spędzić z rodziną – pełen nadziei i radości. Z tej okazji przyjmijcie od nas życzenia pięknych świąt, wspaniałych prezentów pod choinką i samych pyszności na stołach. Niech te dni upłyną w atmosferze spokoju i zgody, a Nowy Rok spełni wszystkie marzenia!

więcej

Dzień Wiosny

21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny. W Naszej szkole zrobiło się wesoło. Za oknem świat roślin i zwierząt budzi się do życia. Przed nami dłuższe i cieplejsze dni. Nasze zielone boisko zaprasza nas do zabawy, a my na pewno z tego skorzystamy i tak zimę pożegnamy!

więcej

Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Każdy uczeń w naszej szkole uwielbia wcielać sie w swoich cenionych bohaterów książkowych. Sztuka w naszej szkole towarzyszy nam na co dzień. Często odwiedzamy miejsca teatralne oraz przyjeżdzają do mas teatry mobilne. Na lekcjach wykorzystywana jest metoda dramy. Jak mawiał W. Szekspir „ Świat jest teatrem, aktorami ludzie”. My w naszej szkole tworzymy teatr dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. 

więcej

Dzień Liczby Pi

Dzień Liczby Pi wymyślono w USA, gdzie w zapisie daty miesiąc jest na samym początku. 14 marca to za oceanem March 14, albo krócej 3,14, czyli znana wszystkim ze szkoły liczba π.W szkole uczymy się, że Pi to stosunek obwodu koła do jego średnicy. Ale skąd się bierze to, że jest to tak wszędobylska liczba? Można ją spotkać w niezliczonych wzorach matematycznych, fizycznych, demograficznych, a nawet tych, które opisują rozchodzenie się epidemii (tak, trudno dziś o tym zapomnieć). Gdzie tkwi tajemnica uniwersalności Pi? Sprawdźcie sami! 

więcej

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to tradycja Naszej placówki. W tym dniu każdy ma okazję przedstawić siebie w ulubionej bajkowej wersji. Kreatywność uczniów podczas balu jest tym co cenimy. Jednaz sal zamienia się w salę balową i gości przeróżne osobistości takie jak np.: księżniczki, czarownice, Spidermanów, Godzille, pojawiają się również zwierzęta i mumie! Niepowtarzalna impreza z zabawami, tańcem i śpiewem.

więcej

Tłusty Czwartek

Pączki, faworki, pączki, faworki… Kto w tym dniu marzył o słodkich pysznościach na talerzu? Przyznać się!  Z okazji takiego święta w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na najpiękniej udekorowanego pączka. Rozmów na temat pyszności i świetności tych słodkości nie było końca. Niestety koniec tych prawdziwych pączków nastąpił bardzo szybko.

więcej

Walentynki

Walentynki, czyli święto zakochanych, należy do najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. W tym dniu warto okazać sobie uczucia lub obdarować ukochaną osobę drobiazgiem. W naszej szkole w tym dniu ruszyła poczta walentynkowa. Podczas wykonywania laurek towarzyszyły nam kreatywność i empatyczne emocje.

więcej

Międzynarodowy Dzień Przytulania

Od dawna wiadomo, że przytulanie wpływa bardzo dobrze na nasze samopoczucie. Kto powiedział, że można się przytulać tylko tego dnia? Nasi uczniowie Dzień Przytulania obchodzą codziennie. Przytulają się z rodzicami, przyjaciółmi i nauczycielami w szkole. Przytulanie jest po to, żeby bez słów powiedzieć DOBRZE, ŻE JESTEŚ!

więcej

Dzień Pisma Odręcznego

W czasach e-maili, komunikatorów i telefonów komórkowych coraz rzadziej wykorzystujemy pismo ręczne. Odchodzą też papierowe notesy i pamiętniki. W Dzień Pisma Ręcznego warto sobie o nich przypomnieć. Trzeba ćwiczyć swoją rękę i charakter pisma, bo to rzecz, która jest indywidualna i wyróżnia każdego z nas!

więcej

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F