Językowa Szkoła Podstawowa CREATIO tworzy nowe podejście do edukacji. Opracowujemy autorskie programy, stosujemy interaktywne pomoce naukowe i stymulujemy w uczniach kreatywność, samodzielność oraz otwartość na świat. Zapewniamy wysoki poziom nauczania i wszechstronne zajęcia dodatkowe, w tym dwa języki obce już od zerówki: rozszerzony język angielski oraz hiszpański.

Jeśli nie pokażemy dziecku, że w szkole może zadawać pytania i mieć własne zdanie, skąd będzie o tym wiedziało? A jeśli nigdy nie zetknie się np. z robotyką albo zajęciami w laboratorium, jak może sprawdzić, czy akurat to nie jest jego największy talent i pasja? Naszym zadaniem jest, nie tylko dzielenie się wiedzą, ale także dostarczanie wszechstronnych bodźców do rozwoju. Jednocześnie udowadniamy, że dzięki efektywnej organizacji zajęć można podarować uczniom bardzo bogaty zasób wiedzy bez ich przemęczania. Nie odbieramy dzieciom czasu wolnego – mamy do dyspozycji kilka godzin dziennie w szkole i optymalnie wykorzystujemy ten czas.

Nowoczesne podejście do nauczania

W szkole CREATIO pamiętamy, że realizacja programu nauczania to zaledwie jedno z zadań szkoły. Naszym celem jest wyposażenie ucznia w umiejętności niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie. Stawiamy na:

Nauka języków

naukę języków – by wychowywać obywateli świata,

Rozwój zainteresowań

rozwój zainteresowań – by od najmłodszych lat poszukiwali swoich pasji,

Motywacja do zdobywania wiedzy

motywację do zdobywania wiedzy – ponieważ ludzie sukcesu uczą się przez całe życie,

Poszukanie mocnych stron

poszukiwanie mocnych stron – bo to one są źródłem pewności siebie,

Odkrywanie indywidualności

odkrywanie indywidualności – aby stworzyć naszym podopiecznym optymalne warunki do rozwoju psychofizycznego.

Przyjazne podejście do nowych technologii

Uczymy naszych uczniów poruszania się po świecie multimedialnym, otwieramy ich na to, co nowe. Pokazujemy, że nowoczesne urządzenia można fantastycznie wykorzystać do zdobywania wiedzy. Wspieramy się nowoczesnymi pomocami multimedialnymi jak tablice interaktywne oraz iPady-Apple.

Nowe technologie

Współpraca z rodzicami

Tylko dzięki współpracy pedagogów i rodziców można zapewnić uczniowi harmonijny rozwój. Powierzenie nam tak ważnej misji, jak kształcenie dziecka, to dowód ogromnego zaufania ze strony opiekunów. Dbamy o to, by spełnić ich nadzieje i oczekiwania, a jednocześnie dostarczać inspiracji do twórczej pracy z najmłodszymi. Dbamy o to, by komunikacja między nauczycielami a rodzicami była dwustronna, a także dbamy o integrację wszystkich osób skupionych wokół Szkoły.

Współpraca z rodzicami

Przepiękna lokalizacja

CREATIO Językowa Szkoła Podstawowa ma swoją siedzibę w Kaliszkach, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dzieci uczą się i bawią w cichym, spokojnym miejscu, z dala od zgiełku i spalin. Oddychają świeżym, czystym powietrzem i cieszą się bliskością przyrody.

Wygodna przestrzeń

Szkoła mieści się na ostatniej kondygnacji budynku Przedszkola. Są tam 3 sale lekcyjne oraz jedna rekreacyjna. We wszystkich klasach znajdują się kąciki tematyczne, a na terenie Szkoły i Przedszkola duży, bezpieczny plac zabaw oraz nowoczesne boisko do gry w piłkę, kosza, siatkówkę i tenisa.

Świeże, smaczne i zdrowe posiłki

Uczniowie spędzają w Szkole CREATIO sporo czasu, dlatego zapewniamy im smaczne i zdrowe wyżywienie. Posiłki przygotowujemy w nowoczesnej kuchni, zgodnej z wymogami Sanepidu i HACCP. Wszystkie dania są ekologiczne, zbilansowane, bogate w wartości odżywcze i energetyczne. Menu jest różnorodne, zawsze świeże i estetycznie podane. Jadłospis opracowany przez naszego Dietetyka obejmuje też indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci.

Smaczne posiłki

Dobre doświadczenia w szkole procentują przez całe życie!
Drogi Rodzicu, sprawdź warunki REKRUTACJI do Szkoły CREATIO >>> 

Spojrzenie w przyszłość

We wrześniu 2022 roku uczniowie rozpoczną zajęcia w nowej siedzibie Szkoły CREATIO. Dzieci zyskają własny, nowocześnie wyposażony budynek. To ergonomiczne i przyjazne miejsce do nauki, zabawy i rozwijania uczniowskich pasji. Dodatkowym atutem jest stylowy i nowoczesny projekt obiektu.

Spojrzenie w przyszłość

Szkoła CREATIO

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F