E-sigaretter på nett

lehrerin zeigt kindern etwas am tablet

W naszej szkole dzieci uczą się dwóch języków już od zerówki. Rozszerzonego języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

CREATIO Językowa Szkoła Podstawowa zlokalizowana jest w Kaliszkach. Położona jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, co sprawia, że okolica jest przyjazna dzieciom, mogą tu odpocząć od miejskiego zgiełku i spalin.

Celem kształcenia w naszej szkole jest wyposażenie ucznia w umiejętności niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie. Szczególnie zależy nam na edukacji językowej (język angielski, język hiszpański, język niemiecki). Stwarzamy warunki do komplementarnego rozwoju uczniów, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne zainteresowania i potrzeby. Chcemy wykształcić obywatela dobrze przygotowanego do życia, do ciągłego dokształcania się oraz do wykonywania pracy, która będzie dla niego źródłem poczucia sukcesu i zadowolenia. Odkrywamy indywidualność każdego ucznia, jego mocne strony oraz rozwijamy zainteresowania. Staramy się stworzyć naszym podopiecznym warunki do wszechstronnego rozwoju psychofizycznego.

Od pierwszych lat szkolnych staramy się rozwijać u dzieci kreatywność, ciekawość świata, pobudzamy ich wyobraźnię oraz uczymy poruszania się po świecie multimedialnym, otwieramy na to co nowe. W centrum naszej szkoły jest uczeń, dlatego wszystkie działania edukacyjne są sprecyzowane i dopasowane do jego możliwości i preferencji.

Koncepcja nauczania w naszej Szkole jest oparta o Podstawę Programową MEN oraz o programy nowatorskie. Wspieramy się nowoczesnymi pomocami multimedialnymi jak tablice interaktywne oraz iPady-Apple. Wprowadzamy elementy nauczania Montessori.  Kontynuujemy wysoki poziom nauczania i wychowania rozpoczęty w naszym Przedszkolu.

Mamy świadomość ogromnej odpowiedzialności, która na nas spoczywa i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać temu wyzwaniu.

Obecnie szkoła mieści się na ostatniej kondygnacji budynku Przedszkola. Są tam 3 sale lekcyjne oraz jedna rekreacyjna. We wszystkich klasach znajdują się kąciki tematyczne.  Na terenie naszej Szkoły i Przedszkola mamy duży bezpieczny plac zabaw dla Dzieci oraz nowoczesne boisko do gry w piłkę, kosza, siatkówkę oraz tenisa.

Nasza szkoła posiada nowoczesną kuchnię, urządzoną zgodnie z wymogami Sanepidu i HACCP. Na miejscu są przygotowywane zbilansowane ekologiczne posiłki, które zawierają najwyższe wartości odżywcze i energetyczne. Dbamy o to, aby dania były różnorodne, zawsze świeże i estetycznie podane. W menu, opracowanym przez naszego Dietetyka, uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci.

JUŻ ZA MOMENCIK !  JUŻ ZA CHWILECZKĘ !

NOWY BUDYNEK SZKOŁY CREATIO 

Planowany termin rozpoczęcia zajęć STYCZEŃ 2019 ROKU


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F